Історія закладу освіти

Історія дитячого садка «Веселка» с. Тарасівка розпочалася з березня 1969 року.

Засновником його був радгосп «Тарасівський», мав назву він «Ясла-садок» радгоспу «Тарасівський». Збудований за типовим проектом.

Очолила установу завідуюча Черних Ніна Йосипівна. На початку роботи садок був розрахований на дітей працівників радгоспу,а згодом вихованцями стали і діти інших верств населення села. Було відкрито 4 групи з цілодобовим перебуванням дітей,але наповненість груп була недостатньою,тому завідуюча з колективом провела значну роботу з батьками по залученню дітей до дошкільного закладу. З часом загальна кількість дітей у групах становила від 35 до 40.

У керівника з колективом було багато проблем, пов’язаних з обладнанням спеціальних приміщень: не було опалення, музичного та фізкультурного залів,однак заклад мав непогану матеріальну базу,групи були вдосталь забезпечені іграшками,налагоджено відмінне раціональне харчування,яким забезпечував радгосп «Тарасівський» .

Ті працівники,які починали роботу з відкриття садочка згадують,як колектив працював на радгоспних полях та фруктових садах. Неодноразово був переможцем змагань,за що,радгосп нагороджував їх грамотами,цінними подарунками, преміями та туристичними путівками.

Для поліпшення умов праці та перебування дітей у садочку радгосп будував нове приміщення.

У свій другий дім колектив та діти перейшли 1 вересня 1989 року. Загальна площа новобудови становила 2060 метрів квадратних. Розрахована на 210 осіб, мала 8 груп, музичний та фізкультурний зал.

У новому приміщенні є всі умови для праці, навчання і виховання дітей. За тривалий час перебування на чолі дошкільного закладу,а саме 28 років, Черних Ніна Йосипівна створила дружній колектив, де кожен прагне на ділі довести своє право зватися вихователем, досягти у своїй роботі кращих результатів.

Дитячий заклад перебував у дружніх стосунках із колективом радгоспу «Тарасівський» та його керівником Білокрисом Віталієм Михайловичем, який прикладав немало зусиль для облаштування дитячих кімнат, ігрових майданчиків на території, придбання іграшок та дитячих меблів. В знак подяки співробітники садочка разом з дітьми давали концертні номери до свят 8- березня, Дня працівника сільського господарства та Нового Року.

З 1 вересня 1997 року радгосп «Тарасівський» передав ясла-садок на баланс Тарасівської сільської ради.

З 1 грудня 1997 року завідуючою стала Мазурець Ірина Іванівна,спеціаліст з вищою педагогічною освітою.

У 2006 р. ДНЗ переіменовано згідно Рішення Тарсівської с/р 4 сесії 5 скликання від 08.12.2016, нова назва ДНЗ "ВІНОЧОК"

Одним із головних завдань, які ставить сьогоднішній день вбачаємо в розвитку трудової активності та творчої ініціативи кожного працівника. Здійснюючи щоденний контроль, прагнемо підтримувати в колективі мікроклімат високої трудової віддачі, який перешкоджає порушенням дисципліни праці,правилами внутрішнього трудового розпорядку. Для заохочення співробітників у виконанні своїх обов’язків застосовуємо нагородження почесними грамотами та цінними подарунками. Це підвищує ефективність роботи колективу, а відповідно й вимоги щодо якості виконання поставлених завдань.

Успішному здійсненню та вдосконаленню освіто-виховного процесу на засадах педагогіки співробітництва сприяє організація методичної роботи з педагогічними кадрами: педагогічні ради,консультації ,взаємоперевірка, семінари-практикуми, методичні об’єднання,вивчення новинок методичної літератури,передового педагогічного досвіду.

Постійний фаховий ріст вихователів та пошуки ними нових форм роботи з дітьми дають позитивні результати.

Педагоги дитячого садка прагнуть розвинути художні здібності, творчу активність, естетичні почуття, загартовують малюків, формують трудові навички.

Велика робота в ДНЗ приділяється ознайомленню дітей з народознавством, два роки вихователі працювали над проблемою «Народознавство – як складова педагогічного процесу», було зібрано український стародавній посуд, зроблені обереги,оформлені національні осередки в групах.

Вихованці « Віночка» в майбутньому стануть зміною сьогоднішніх українців.

Колектив закладу все робить, щоб ця зміна була гідною.

Кiлькiсть переглядiв: 518

Коментарi